Systemy budowlane

Stal i stal nierdzewna: uznane materiały odkryte na nowo na potrzeby nowoczesnej architektury. Cechy wyróżniające je to: wysoka stabilność, wytrzymałość i odporność na korozję. Dzięki systemowi esco FERRO-WIC firma esco umożliwia Państwu wykorzystanie zalet stali i stali nierdzewnej w Państwa projektach. Dzięki systemowi esco FERRO-WIC możliwe staje się zrealizowanie wszystkich idei architektonicznych: zarówno dla okien, drzwi, jak i fasad. Daleko zaawansowana kompatybilność między poszczególnymi elementami oraz kompletność oferowanych rozwiązań otwiera nieograniczoną przestrzeń możliwości projektowania. Użycie systemu esco FERRO-WIC w zakresie tworzenia fasad oraz okien i drzwi pozwala w pełni wykorzystać kreatywność twórców indywidualnych projektów.

Systemy wentylacyjne DUCO

Systemy wentylacyjne DUCO

W budynkach wyposażonych w nowoczesne systemy okienne kwestia zapewnienia dopływu świeżego powietrza staje się coraz bardziej istotna.

Czytaj dalej

Systemy przeciwsłoneczne DUCO

Systemy przeciwsłoneczne DUCO

Pasywne wykorzystanie energii słonecznej jest elementem pozytywnie wpływającym na bilans energetyczny budynku, służy obniżeniu zużycia energii cieplnej pochodzącej z tradycyjnych źródeł.

Czytaj dalej

System okien lamelowych EUROLAM

System okien lamelowych EUROLAM

Okna lamelowe są specjalną wersją okien obrotowych. Skrzydła okienne i ramy wykonane są z profili aluminiowych, przy czym możliwe są wykonania izolowane i nieizolowane termicznie.

Czytaj dalej

esco FerroWic

esco FerroWic

Dzięki systemowi esco FERRO-WIC firma esco umożliwia Państwu wykorzystanie zalet stali i stali nierdzewnej w Państwa projektach.

Czytaj dalej


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Annopol 19A
03-236 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon