Ten, kto zna katalog ESCO wie, że trudno byłoby znaleźć dokładniejszą i bardziej szczegółową informację o tej części rynku okuć budowlanych. Asortyment ESCO jest perfekcyjnie dostosowany do wszelkiego typu profili aluminiowych i systemów stalowych.

W samym tylko zakresie okuć do drzwi oferujemy Państwu ponad 2000 różnych produktów sprawdzonych przez producentów. W szybkim czasie dostarczymy Państwu odpowiednio dobrane okucia, niezależnie od rodzaju i wielkości zapotrzebowania. Poza tym możemy dla Państwa przygotować kompletna ofertę "pod wymiar".

Firma ESCO jest także niezawodnym dostawcą okuć okiennych. Udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat ich zastosowań. Nasi doradcy handlowi i techniczny w sposób kompetetny i fachowy udzielą Państwu wszystkich potrzebnych informacji i porad w każdym temacie: od zawiasów drzwiowych, aż po automatykę budynku, od klamki okiennej, aż po skomplikowane mechanizmy nożycowe. Możecie Państwo zawsze być pewni, że wszystkie komponenty będą do siebie pasowały.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą!

Maszyny i narzędzia

Maszyny i narzędzia

W naszej ofercie posiadamy kompletne wyposażenie niezbędne do produkcji ślusarki aluminiowej i stalowej.

Czytaj więcej

Okucia do drzwi

Okucia do drzwi

W samym tylko zakresie okuć do drzwi oferujemy Państwu ponad 2000 różnych produktów sprawdzonych przez producentów.

Czytaj więcej

Okucia do okien

Okucia do okien

W swojej ofercie osiadamy okucia do wszystkich typów okien wykonanych z profili aluminiowych lub stalowych.

Czytaj więcej


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Annopol 19A
03-236 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon