COVID-19 UWAGA

Szanowni Państwo
    W związku z obowiązującym w Polsce stanem epidemii wydłużamy do odwołania termin, w którym nie będzie możliwości obsługi bezpośredniej – w oddziale mogą przebywać jedynie pracownicy firmy esco Polska.
    W związku z powyższym zapraszamy do zakupów zdalnych (zamówienia dokonywane poprzez kontakt telefoniczny, mailowy i platformę zakupową). Wszystkie zamówienia złożone w oddziale będą w miarę możliwości realizowane na bieżąco z zachowaniem należytej staranności.
    Pomimo zamknięcia obsługi bezpośredniej umożliwiamy odbiór towaru z magazynu oddziału. W przypadku konieczności wprowadzenia zmian związanych z obsługą sprzedaży, będziemy niezwłocznie Państwa informować.

    W miejscu prac montażowych oraz czynności serwisowych realizowanych przez serwis esco wymagamy bezwzględnego zakazu przebywania osób trzecich w obszarze wykonywanych zleceń, jak również bezwzględnego zakazu ruchu przez przejście, w którym będą pracować technicy.
   Osoba wyznaczona do odbioru prac jak i inne osoby, z którymi wymagany jest kontakt bezpośredni bezwzględnie muszą mieć założone maseczki ochronne.
W przypadku nie zastosowania się do powyższych wymagań prace zostaną natychmiast przerwane, a pracownicy opuszczą obiekt. 

  Z poważaniem

Zarząd esco Polska Sp. z o.o.

   

 

 


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Annopol 19A
03-236 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon