• Napędy do drzwi przesuwnych

  Napędy do drzwi przesuwnych

 • Automaty do drzwi rozwiernych

  Automaty do drzwi rozwiernych

 • System escomatic

  System escomatic

 • Napędy do drzwi przesuwnych

  Napędy do drzwi przesuwnych

Automatyka drzwiowa

Napędy do drzwi przesuwnych i rozwiernych serii escomatic skonstruowane zostały przy wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń użytkowych. Zastosowane w nich rozwiązania stanowią kwintesencję innowacji technicznych, którymi charakteryzują się współczesne urządzenia tego typu. Zostały one sprawdzone pod względem niezawodności w wielu obiektach na całym świecie. Rozbudowany system kontroli produkcyjnej skutecznie eliminuje potencjalne błędy i zapewnia niezawodną, bezpieczną pracę w każdych warunkach, co potwierdza udzielana przez producenta 24 miesięczna gwarancja dla całej rodziny napędów do drzwi escomatic.

Napędy escomatic EVO SL

Napędy escomatic EVO SL

Automatyka do drzwi przesuwnych i teleskopowych, zaprojektowana tak, aby zapewnić najwyższą płynność ruchu, cichą pracę oraz niezawodność, której potwierdzeniem jest 6-letnia gwarancja na bezszczotkowy silnik w który wyposażono urządzenia escomatic. Kompaktowe rozmiary, system szybkiego montażu to dodatkowe atuty tej rodziny napędów. 

Czytaj dalej

Automaty do drzwi rozwiernych

Automaty do drzwi rozwiernych

Napędy do drzwi rozwieranych rodziny escomatic neo oraz next to doskonałe rozwiązanie do automatyzacji otwierania drzwi: w szpitalach, szkołach, urzędach czy hotelach. Zaletą jest prosty montaż oraz wielość wariantów urządzeń, dostosowanych do obsługi zarówno lekkich, jak i ekstremalnie ciężkich drzwi, z zachowaniem kontrolowanego bezpiecznego ruchu skrzydeł. 

Czytaj dalej

Napędy do drzwi przesuwnych

Napędy do drzwi przesuwnych

 Napędy do drzwi przesuwnych escomatic EMSL (EscoMatic SLiding) oraz EMSL-T (EscoMatic SLiding Telescopic) skonstruowane zostały przy wykorzystaniu wieloletnich doświadczeń użytkowych. 

Czytaj dalej


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Annopol 19A
03-236 Warszawa
tel: 22 679 25 22 | fax: 22 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Firma z grupy Ascalon