Kariera

W związku z dynamicznym rozwojem działu automatyki, systemów oddymiania i wentylacji poszukujemy osoby na stanowisko serwisant urządzeń automatyki drzwiowej i okiennej.

Pracownik serwisu urządzeń automatyki drzwiowej i okiennej

Opis stanowiska:
• serwis, montaż i instalacja produktów z oferty handlowej firmy ESCO
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:
• wiedza z zakresu elektrotechniki i mechaniki
• prawo jazdy kat. B
• dobra organizacja czasu pracy
• dyspozycyjność i zaangażowanie

Dodatkowymi atutami będą:
• uprawnienia SEP 1kv „E”
• praktyczna wiedza z zakresu ślusarki budowlanej

Oferujemy:
• pełne przygotowanie do wykonywanej pracy poprzez gruntowne szkolenia
• motywacyjny system wynagradzania
• możliwość podnoszenia kwalifikacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnych z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. z 2002r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Rzeczna 10
03-794 Warszawa
tel: (022) 679 25 22 | fax: (022) 678 56 67