escomatic EVO

Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować nową rodzinę napędów do drzwi przesuwnych sygnowanych marką esco. Po kilku latach od premiery rodziny napędów escomatic przyszedł moment wprowadzenia nowych rozwiązań na rynek. 

Najnowsze napędy escomatic z rodziny evo zostały bardzo ciepło przyjęte przez rynek i pozwoliły na wycofanie wysłużonych napędów escomatic EMX. Bez wątpienia są to w tej chwili jedne z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku krajowym jak i europejskim, spełniają oczywiście także wymogi normy PN-EN16005 dotyczącej bezpieczeństwa dla drzwi automatycznych jak i wiele innych dodatkowych kryteriów, posiadając wiele unikatowych i autorskich rozwiązań w zakresie konstrukcji mechanicznej jak i elektronicznej.

Obecnie nowa rodzina napędów escomatic obejmuje urządzenia w wersji LT, SD oraz HD (także odpowiedniki teleskopowe) – pozwalając na obsługę szerokiego spektrum skrzydeł drzwiowych o ciężarach do 150kg (dla drzwi dwuskrzydłowych) i 200kg (dla drzwi jednoskrzydłowych).

Całkowicie nowe rozwiązanie układu jezdnego zapewnia wyjątkową cichobieżność napędu przy zachowaniu ponadprzeciętnej trwałości. Nowy układ jezdny w praktyce uniemożliwia wybicie skrzydła z toru jezdnego, a zupełnie nowe układy sterujące nadzorują precyzyjne i co najważniejsze bezpieczne dla przechodniów ruchy skrzydeł drzwiowych. Deklarowane właściwości zostały potwierdzone wieloma badaniami wykonanymi zarówno w kraju przez laboratoria Instytutu Techniki Budowlanej jak i zagranicą przez laboratoria TUV czy Prima. Jakość wyrobów oraz ich system produkcji i system oceny zgodności potwierdziły możliwość stosowania wyrobów na wyjściach ewakuacyjnych.

Aprobata Techniczna ITB AT-15-8728/2013
Certyfikat Zgodności ITB 2098/W

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Sprzedaży esco Polska Sp. z o.o.


Biuro i magazyn

esco Polska Sp. z o.o.
Ul. Rzeczna 10
03-794 Warszawa
tel: (022) 679 25 22 | fax: (022) 678 56 67
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.